Pussycat massage
MASÁŽ ZAHRNUJE:
  • 1. Společnou relaxační a zároveň erotickou sprchu před a po masáží.
  • 2. Erotickou olejovou masáž tělo na tělo, během které je masérka nahá.
  • 3. Můžete se masérky po celém těle dotýkat.
  • 4. Můžete masérku líbat po celém těle. Líbání intimních partií si objednejte jako doplňkovou službu.
  • 5. Masáž penisu včetně varlat v poloze 69, která je zakončena vyvrcholením. Počet vyvrcholení není omezen.
30 min2000 Kč84 €
60 min2700 Kč113 €
90 min3700 Kč155 €
120 min5000 Kč209 €
PUSSYCAT MASÁŽ:

Jste-li typ člověka, který rád rozdává potěšení jazykem, je Pussycat masáž něco pro Vás. Máme velký výběr dívek, blondýny, brunetky ba dokonce i zrzky, všechny jsou krásné a mladé. Vyberte si tu, která vyhovuje Vaší chuti a přáním a můžete strávit společnou nezapomenutelnou masáž.

Pussycat masáž je unikátní sexuální zážitek. Zaprvé, protože z pasivního účastníka se stanete aktivním. Na začátku masáže se  dívka seznámí se s nejcitlivějšími částmi Vašeho těla. Pocítité, jak masérka jemně klouže po Vašem těle a jak se ve Vás rozvíjí vášnivost. Poskytne Vám maximální relaxaci v kombinaci s příjemným sexuálním vzrušením. Brzy Vás napadne, že byste chtěli poděkovat krásné masérce za příjemnou masáž tělo na tělo. Pussycat masáž Vám to umožní tím nejlepším způsobem. Můžete se dívky během masáže dotýkat a líbat dívku po celém těle.

Představte si, že svůdná dívka z našeho salonu Vám dává příjemnou masáž, zatímco Vy prozkoumáváte křivky jejího těla jazykem. Cítíte, jak se její pokožka stává teplejší a teplejší a jak se naplňuje vášní. Můžete si být jistí, že dívka použije všechny techniky, které dokáže, aby toto potěšení trvalo co nejdéle a dosáhlo vyšší a vyšší úrovně zážitku!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (25 votes, average: 3.76 out of 5)
Loading...
Relax Point 66