BODY TO BODY MASSAGE
MASÁŽ ZAHRNUJE:
  • 1. Společnou relaxační a zároveň erotickou sprchu před a po masáží.
  • 2. Erotickou olejovou masáž tělo na tělo s teplým přírodním olejem, během které je masérka nahá.
  • 3. Můžete se masérky po celém těle dotýkat.
  • 5. Masáž penisu včetně varlat, která je zakončena vyvrcholením. Počet vyvrcholení není omezen.
30 min1500 Kč63 €
60 min2000 Kč83 €
90 min2800 Kč117 €
120 min3800 Kč159 €
MASÁŽ TĚLO NA TĚLO:

Fantastická masáž těla na tělo v Relax Point 66 je dokonalým způsobem, jak prozkoumat vlastní tělo a zároveň krásné a rozpálené tělo jedné z našich profesionálních masérek.

Zatímco mysl je nedílnou součástí nějakého zážitku, naše masáž tělo na tělo se zaměřuje na posílení přirozených pocitů těla. Naši zkušení masérky používají širokou škálu technik, aby zvýšili a zintenzivnili zážitek zároveň pomoci teplého přírodního oleje. Nechte si svou mysl, duši a tělo uklidnit pomocí masáže tělo na tělo. Cesta, kterou projdete s programem Relax Point 66, nebude jako žádná jiná, kterou jste předtím zažili.

Tato masáž je jedinečný zážitek vzájemného propojení, který nepotřebuje žádná slova. Budete zcela obklopen krásou doteků a pečlivě veden na vrchol maximálního možného potěšení.  Masérka vytváří půvabné, škádlivé a vysoce vzrušující pohyby jejího těla proti vašemu. Neexistuje žádný lepší způsob, jak vzrušit Vaši mysl a oživit vaše tělo a duši, než  erotickou masáži v Relax Point 66. U nás se budete cítit jako pravý muž: milovaný a chtěný. Najdete nový zdroj síly, blaženosti a lehkosti a zažijete novou cestu k nesmírné rozkoši.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 4.40 out of 5)
Loading...
Relax Point 66