No results found.
FAQ12

Při erotické masáži se můžete zcela uvolnit a vypnout z hektické každodenní rutiny. Pomoci teplého přírodního oleje certifikovaná masérka namasíruje celé vaše tělo a uvolní fyzický stres a napětí. Prozkoumejte pocity, které protékají jádrem vašeho těla a ponořte se do hluboké relaxace. Masáž probíhá v teple designové místnosti v soukromí s příjemnou hudbou, vonnými svíčkami  a přírodními oleji. Tyto masáže jsou navrženy tak, aby uvolnily Váš stres a každodenní napětí.

Krom toho, že dostanete nezapomenutelnou erotickou masáž, která Vás vynese do 7. nebe, tak se celé Vaše tělo uvolní a budete se cítit plný energie.

Ano, naše masérky jsou k dispozici pro masáže v pohodlí vašeho hotelového pokoje 24/7. Stačí nám zavolat (nebo napsat) a uvést vaše příjmení, číslo pokoje a název hotelu. Naše masérka se dostaví během 20 minut k Vám.. Více informací.

Ano. Náš tým se skládá z 25 masérek a 2 masérů. Každý z nich má dlouhou kariéru a velké zkušenosti. Pokud se podíváte na naše webové stránky, uvidíte fotky každé dívky z našeho týmu, kde si můžete vybrat tu která se Vám líbí nejvíce. Můžete také přijet do salonu a vybrat si dívku tady.

Ano. Kromě individuálních erotických masáží nabízíme také párovou masáž. Můžete si vybrat masáž s jednou nebo dvěma masérkami. Masáž se provádí ve speciální místnosti, po příjezdu dostanete zdarma láhev šampaňského. Na konci masáže si můžete s vaším partnerem vychutnat chvilku intimu 15-20 minut.

Určitě, masérka Vám nabídne nápoj, který si můžete vychutnat i během masáže.

Samozřejmě. V našem salonu je soukromí našich klientů na prvním místě, proto od chvíle, kdy vstoupíte do našeho masážního salonu, budete vždy doprovázen masérkou. Koupelny jsou uvnitř místnosti.

Všechny fotografie  naších masérek jsou 100% reálné, v opačném případě dostanete masáž zdarma.

Není potřeba nic přinášet. V našem masážním salonu najdete vše, co potřebujete, ručníky, přezuvky, předměty pro osobní hygienu ... Nemusíte se o nic starat, jen si užívejte.

Ano, můžete přijít bez rezervace. Vždy máme k dispozici masérky a pokoje, ale pokud víte, kdy přijdete, je vždy lepši, abyste si udělali rezervaci, pro větší jistotu.

Ano, samozřejmě přijímáme.
1 Euro = 24 Czk
1 Dollar = 20 Czk

Ano, po celou dobu jsou masérky zcela nahé. Můžete si také dát s dívkou sprchu před a po masáži.

Relax Point 66