No results found.
FAQ9

Při erotické masáži se můžete zcela uvolnit a vypnout z hektické každodenní rutiny. Pomoci teplého přírodního oleje certifikovaná masérka namasíruje celé vaše tělo a uvolní fyzický stres a napětí. Prozkoumejte pocity, které protékají jádrem vašeho těla a ponořte se do hluboké relaxace. Masáž probíhá v teple designové místnosti v soukromí s příjemnou hudbou, vonnými svíčkami  a přírodními oleji. Tyto masáže jsou navrženy tak, aby uvolnily Váš stres a každodenní napětí.

Krom toho, že dostanete nezapomenutelnou erotickou masáž, která Vás vynese do 7. nebe, tak se celé Vaše tělo uvolní a budete se cítit plný energie.

Ano, naše masérky jsou k dispozici pro masáže v pohodlí vašeho hotelového pokoje 24/7. Stačí nám zavolat (nebo napsat) a uvést vaše příjmení, číslo pokoje a název hotelu. Naše masérka se dostaví během 20 minut k Vám.. Více informací.

Ano. Náš tým se skládá z 25 masérek a 2 masérů. Každý z nich má dlouhou kariéru a velké zkušenosti. Pokud se podíváte na naše webové stránky, uvidíte fotky každé dívky z našeho týmu, kde si můžete vybrat tu která se Vám líbí nejvíce. Můžete také přijet do salonu a vybrat si dívku tady.

Určitě, masérka Vám nabídne nápoj, který si můžete vychutnat i během masáže.

Není potřeba nic přinášet. V našem masážním salonu najdete vše, co potřebujete, ručníky, přezuvky, předměty pro osobní hygienu ... Nemusíte se o nic starat, jen si užívejte.

Ano, můžete přijít bez rezervace. Vždy máme k dispozici masérky a pokoje, ale pokud víte, kdy přijdete, je vždy lepši, abyste si udělali rezervaci, pro větší jistotu.

Ano, samozřejmě přijímáme.
1 Euro = 24 Czk
1 Dollar = 20 Czk

Ano, po celou dobu jsou masérky zcela nahé. Můžete si také dát s dívkou sprchu před a po masáži.

Relax Point 66