classic erotic massage
MASÁŽ ZAHRNUJE:
  • 1. Společnou relaxační a zároveň erotickou sprchu před a po masáží.
  • 2. Erotickou olejovou masáž rukama, během které je masérka nahá.
  • 5. Masáž penisu včetně varlat, která je zakončena vyvrcholením. Počet vyvrcholení není omezen.
30 min1200 Kč50 €
60 min1700 Kč70 €
90 min2500 Kč105 €
120 min3200 Kč134 €
KLASICKÁ EROTICKÁ MASÁŽ

Erotická masáž je skvostná kombinace erotiky a masáže, též je to skvělý nástroj pro použití masážních technik k dosažení nebo zvýšení sexuálního vzrušení. Erotické masáže jsou již dlouhou dobu používány pro lékařské účely.

Jakmile vstoupíte do našeho salonu okamžitě budete ponořeni do všech tajů erotiky díky našim krásným masérkám ( podívejte se na jejich erotické fotografie na našich stránkách). Naše masérka bude celá nahá od relaxačního začátku až po vrchol. Erotická masáž začne tím, že rozpálená masérka polije teplý přírodní olej na Vaše tělo a začne pomalu rukami masírovat každý centimetr vašeho těla.

Erotické masáže obsahuje i  masáž v erogenních zónách těla ke zvýšení sexuálního vzrušení. Proto se erotická masáž v Relax Point 66 provádí hlavně rukama a je dává se hodně záležet, aby vaše erotická představivost nekončila jen v mysli.

Erotická masáž Relax Point 66 má mnoho výhod:
Masáž může zlepšit oběh krve, tónovat pokožku a uvolnit svaly. Existují také některé důkazy, že masáž uvolňuje v těle vlastní endorfiny a dokonce i hladiny některých hormonů jsou zvýšeny pravidelnou masáží. Erotická masáž je dobrý způsob, jak udržet svoje "mládí". Všichni máme reakce na určité vůně, proto Aromaterapie, která je součásti masáže, může vyvolat pozitivní pocity a emoce.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 4.60 out of 5)
Loading...
Relax Point 66