couple massage
MASÁŽ ZAHRNUJE:
  • 1. Společnou relaxační a zároveň erotickou sprchu před a po masáží pro oba.
  • 2. Erotickou olejovou masáž tělo na tělo s teplým přírodním olejem, během které je masérka nahá pro oba.
  • 3. Můžete se masérek po celém těle dotýkat.
  • 4. Masáž intimních zon pro oba, která je zakončena vyvrcholením. Počet vyvrcholení není omezen.
  • 5. Necháme Vás spolu samotné si užit chvilku radovánek..
60 min4200 Kč175 €
90 min6200 Kč259 €
120 min8200 Kč342 €
MASÁŽ PRO PÁRY:

Jak vám masáž pro páry může poskytnout nezapomenutelné zážitky?

Nezáleží na tom jestli jste prožili spolu jen pár jedinečných okamžiků, nebo jste ve svazku manželském již 10 let, relaxační masáž pro páry a dvojice je vynikající příležitostí, která vám pomůže procítit něco nového a zažít společné vzrušení.

Intimní, útulná a vonná atmosféra vám pomůže se uvolnit a získat tu správnou pohodu a náladu. Naše zkušená masérka pečlivě namasíruje každý sval ve vašem těle a rozehřeje vaše tělo. Po stimulujících procedůrách pocítíte novou sílu a energii ve vašem těle. Tato masáž stimuluje vaše zdraví a zároveň regeneruje svalstvo vašeho těla.

Masáž pro páry má několik unikátních funkcí. Na rozdíl od jiných podobných služeb, u nás můžete sledovat, jak si váš partner užívá stejnou masáž jako vy. Vaše partnerka (partner) bude natolik blízko vás, že budete moci vidět její veškeré emoce, sledovat její prožitky a spokojenost v jejich očí, tváři a v řeči jejího těla. Kromě toho, po všech těchto iintimních a relaxačních procedůrách máte možnost zůstat dále s partnerkou v soukromí našeho zařízení.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 4.75 out of 5)
Loading...
Relax Point 66